Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Пошук IT-фахівців

Ми за підбір IT персоналу, який знає, як застосувати потрібні вашій компанії технології. Підберемо Вам кращих IT-фахівців для роботи на постійній, чи тимчасовій основі.

Рекрутингова агенція Кадрова Банківська Програма має необхідний досвід і ресурси, щоб розвивати відносини з кращими професіоналами на ринку IT.

Оновити персонал не менш важливо, ніж software або залізо

Підбір IT персоналу вимагає знання вектора змін.
Нещодавно Junior використовували Report орієнтовані і form орієнтовані мови програмування, щоб отримувати дані з баз даних, які не мають RDBMS, не реляційних, і не SQL. Senior знали основи операційних систем і програмували в COBOL або APL. Сьогодні немає ні Junior, ні Senior фахівців.
Пізніше, під час переходу від (Computer) Systems Engineers до ІТ-фахівців, застаріли посади Analyst, Programmer і Tester. Вони були замінені Архітектором, Розробником і QA Engineer.
Потім Архітекторів розділили на Архітекторів рішень (відповідали за створення всього бізнесу), і Technical Architects (відповідали за створення окремих частин).
Тепер Архітекторів замінили Digital Industrialists, Розробників - Data Scientists, а QA Engineer - Data Engineers.
R-мова і Python пішли в минуле.
Фахівці вже не претендують на знання Windows 7, Unix shell script, Oracle 8 DBA certified, SQL, Pro-C, VB, JSP, J2EE or Sun certified Applet administrator.
Якщо раніше працювали в Oracle 10.7 або SAP R3, то тепер - в хмарних AWS, GCP, Azure and Watson.

Схожі матеріали

Go to top