Підбір HR - персоналу
Підбір HR - персоналу
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Наші консультанти, займаються пошуком і підбором персоналу саме в даному напрямку і мають велику експертизу в даній області, що дозволяє оперативно представляти кращих кандидатів.

Ми постійно поповнюємо базу кандидатів і відстежуємо всі тенденції ринку праці.

Хороший HR - половина команди

Хоча, сьогодні, тільки банківські HR-директора залучені в процес прийняття управлінських рішень. Вони включаються в Правління банку, з правом голосу. І тільки в банках грейдерування та оцінка ефективності роботи персоналу (KPI's) приносить реальні плоди. Ми бачимо, як цей досвід активно переймають інші галузі. 

Ми спеціалізуємося на підборі персоналу у наступних напрямках:
• Директор з персоналу;
• Підбір персоналу;
• Навчання та розвиток;
• Компенсації та пільги;
• Кадрове адміністрування.

Пошук IT-фахівців
Пошук IT-фахівців
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Ми за підбір IT персоналу, який знає, як застосувати потрібні вашій компанії технології. Підберемо Вам кращих IT-фахівців для роботи на постійній, чи тимчасовій основі.

Підбір персоналу банку
Підбір персоналу банку
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

[pb_row ][pb_column span="span12"][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Якщо Ви шукаєте талановитих і досвідчених фахівців в області фінансів, інвестицій і бухгалтерського обліку, довірте це Кадрової Банківської Програмі.

Ми маємо найбільшу експертизу підбору персоналу в областях: Банки, Фінанси, Бухгалтерський облік, Страхування і Інвестиції. Наші консультанти мають профільну освіту і досвід підбору персоналу у відповідній області.
Потрібен співробітник на проект, на неповний або повний робочий день, на постійну або тимчасову роботу, ми - за підбір персоналу швидко, і точно Вашим вимогам.

Треба оновлювати не тільки програмне забезпечення, але і персонал

Сьогодні підбір персоналу в банк набагато складніше, ніж рік тому. Залишилося менше половини банків. Відсутність довіри, високі податки, регуляція, фінмоніторинг і інші чинники, зменшують джерела заробітку банку. У розрахунково-касовому все менше "касового", а розрахункове обслуговування поглинають IT технології.
Залишається головне джерело - кредити.
Кого кредитувати? У вільних нішах активні конкуренти. У малому бізнесі, це каси взаємодопомоги. В середньому бізнесі, і стартапах - ризикові капіталісти. У великому - іноземні банки.
Але можна скористатися "ефективністю" державних та іноземних банків (а це - дві третини всіх банків), поки вони не налаштували взаємодію ШІ (Штучний інтелект) з кредитними ризиками.
У Державних банків (а це близько 60% усіх кредитів країни) - 70% неробочих кредитів. У іноземних банків (а це 30% всіх кредитів країни) - 45% неробочих кредитів.
Та й вимоги до персоналу швидко змінюються. Зростання ІТ технологій (вже відкрито відділення без працівників в Приваті) додає ІТ-людино-години, а значить і компетенції. Звільнена ніша "кишенькових" (ред .: "банки обслуговують свою корпорацію") банків, вимагає галузеві компетенції. Отже - треба оновлювати не тільки програмне забезпечення, але і персонал.
Звертайтеся, і ми Вам в цьому допоможемо.

Виконавчий пошук
Виконавчий пошук
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Виконавчий пошук (Executive Search) це інструмент конкурентної боротьби. Ми допомагаємо виграти боротьбу на ринку праці за прибуткових співробітників, збільшуючи вартість бізнесу своїх клієнтів.

Рекрутинг
Рекрутинг
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Ще вчора було важко знайти хороших фахівців, а сьогодні - тим більше. Перш, ніж формувати інтерес до вашої компанії потрібних фахівців, їх треба ще знайти. Ризиковано розміщувати вакансію, в найбільш підходящих місцях. Так як можна нарватися на «граблі» поганих відгуків в інтернеті.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Економічне зростання в 2020-му році, збільшить попит на ринку праці. Отже, зросте конкуренція за успішних менеджерів і рідкісних фахівців. А це, в свою чергу, активізує попит на пошук Топ керівників і унікальних фахівців (Executive Search) (інші варіанти назв: "виконавчий пошук, прямий пошук, активний пошук").

Go to top