Двадцять три роки тому Борис Квартюк заснував першу спеціалізовану рекрутингову агенцію в Україні. Спеціалізація на банкірах була викликана тим, що Борис в цей час працював Радником Президента Асоціації Українських Банків, мав досвід роботи в банку і вищу банківську освіту. Після кризи 1998 року ми були змушені вийти за межі банківської системи. Сьогодні ми підбираємо висококласних фахівців у всіх сферах бізнесу в області фінансів, бухгалтерського обліку, інформаційних технологій, телекомунікацій, маркетингу, продажів, виробництва, інжинірингу, наукових технологій, офісного адміністрування, права і кадрів.

З 2003 року ми розвиваємо послугу аутстаффінг (вивод персоналу за штат). 15-річний досвід дозволив нам гарантовано знижувати витрати і ризики наших клієнтів. І це наш внесок у підвищення їх конкурентних переваг. Останні роки замовники доручали нам брати на себе відповідальність за управління бізнес - процесами (управління приймальні, транспортом, логістикою, прибиранням приміщень і т.д.), і управління постачальниками (уніформа, транспорт, харчування, склад і т.д.). Тому ми поділяємо наші послуги на два напрямки: адміністрування персоналу та адміністрування бізнес-процесів. Адміністрування бізнес-процесів дозволяє нашим клієнтам зробити ще один крок вперед в конкурентній гонці.

Історія

• 18 квітня 1996 - Борис Квартюк заснував рекрутингову агенцію Кадрова Банківська Програма.

• 1997 - робота тільки з банками.

• 1998 - початок роботи зі страховими, інвестиційними, фінансовими і аудиторськими компаніями. Виконавчий пошук.

• 1999 - початок роботи з іноземними та вітчизняними торгово-промисловими компаніями.

• 2000 - початок роботи з меблевими компаніями, дистриб'юторами будівельних матеріалів, FMCG. Почали працювати в регіонах України.

• 2001 - початок роботи з телекомунікаційними і IT - компаніями.

• 2002 - початок роботи в країнах СНД.

• 2003- розвиток нових напрямків: підбір тимчасового персоналу, вивід персоналу за штат, аутстаффінг, аутплейсмент.

ВИБІР УКРАЇНИ 2018
ЛУЧШЕЕ ПРЕДПРИЯТИЕ СТРАНЫ 2016
ЛУЧШЕЕ ПРЕДПРИЯТИЕ СТРАНЫ 2016
ВИБІР УКРАЇНИ 2017

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Go to top