Двадцять три роки тому Борис Квартюк заснував першу спеціалізовану рекрутингову агенцію в Україні. Спеціалізація на банкірах була викликана тим, що Борис в цей час працював Радником Президента Асоціації Українських Банків, мав досвід роботи в банку і вищу банківську освіту. Після кризи 1998 року ми були змушені вийти за межі банківської системи. Сьогодні ми підбираємо висококласних фахівців у всіх сферах бізнесу в області фінансів, бухгалтерського обліку, інформаційних технологій, телекомунікацій, маркетингу, продажів, виробництва, інжинірингу, наукових технологій, офісного адміністрування, права і кадрів.

З 2003 року ми розвиваємо послугу аутстаффінг (вивод персоналу за штат). 15-річний досвід дозволив нам гарантовано знижувати витрати і ризики наших клієнтів. І це наш внесок у підвищення їх конкурентних переваг. Останні роки замовники доручали нам брати на себе відповідальність за управління бізнес - процесами (управління приймальні, транспортом, логістикою, прибиранням приміщень і т.д.), і управління постачальниками (уніформа, транспорт, харчування, склад і т.д.). Тому ми поділяємо наші послуги на два напрямки: адміністрування персоналу та адміністрування бізнес-процесів. Адміністрування бізнес-процесів дозволяє нашим клієнтам зробити ще один крок вперед в конкурентній гонці.

Історія

• 18 квітня 1996 - Борис Квартюк заснував рекрутингову агенцію Кадрова Банківська Програма.

• 1997 - робота тільки з банками.

• 1998 - початок роботи зі страховими, інвестиційними, фінансовими і аудиторськими компаніями. Виконавчий пошук.

• 1999 - початок роботи з іноземними та вітчизняними торгово-промисловими компаніями.

• 2000 - початок роботи з меблевими компаніями, дистриб'юторами будівельних матеріалів, FMCG. Почали працювати в регіонах України.

• 2001 - початок роботи з телекомунікаційними і IT - компаніями.

• 2002 - початок роботи в країнах СНД.

• 2003- розвиток нових напрямків: підбір тимчасового персоналу, вивід персоналу за штат, аутстаффінг, аутплейсмент.

ВИБІР УКРАЇНИ 2018
ЛУЧШЕЕ ПРЕДПРИЯТИЕ СТРАНЫ 2016
Краще підприємство України-2019
ВИБІР УКРАЇНИ 2017
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Go to top