Интерфакс-Украина

Інформація про останні події в політиці України, ключові українські економічні новини та основні події в країнах СНД і світу.
 1. Представники влади 42 країн підписали підсумкову декларацію конференції щодо відновлення України в Лугано

  Представники влади 42 країн підписали підсумкову декларацію конференції з питань відновлення України у Лугано, якою засудили військову агресію Росії проти України та закликали РФ невідкладно вивести свої війська з території України.
 2. Європарламент проголосує 1 млрд євро першого траншу нового макрофіну для України 7 липня

  Європейський парламент проголосує за терміновою процедурою пропозицію Європейської комісії виділити Україні 1 млрд євро першого траншу нової макрофінансової допомоги Україні вже 7 липня.
 3. Резніков привітав Фінляндію та Швецію зі вступом до НАТО

  Міністр оборони України Олексій Резніков привітав Фінляндію та Швецію зі вступом до НАТО, назвавши це своєчасним та правильним кроком.
 4. Українка Марина В'язовська отримала найпрестижнішу математичну нагороду

  Міжнародний математичний союз присудив українці Марині В'язовській Найпрестижнішу математичну нагороду — медаль Філдса — за розв'язок задачі з пакування куль у восьмивимірному просторі, передає nauka.ua з посиланням на YouTube-канал ММС.
 5. Зеленський обговорив із Джонсоном продовольчу безпеку для світу та гарантії безпеки для України

  Президент України Володимир Зеленський провів переговори з прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, подякував за нещодавні рішення про допомогу, лідери також обговорили продовольчу безпеку для світу та гарантії безпеки для України.
Go to top