Підбір персоналу банку

Якщо Ви шукаєте талановитих і досвідчених фахівців в області фінансів, інвестицій і бухгалтерського обліку, довірте це Кадрової Банківської Програмі.

Ми маємо найбільшу експертизу підбору персоналу в областях: Банки, Фінанси, Бухгалтерський облік, Страхування і Інвестиції. Наші консультанти мають профільну освіту і досвід підбору персоналу у відповідній області.
Потрібен співробітник на проект, на неповний або повний робочий день, на постійну або тимчасову роботу, ми - за підбір персоналу швидко, і точно Вашим вимогам.

Треба оновлювати не тільки програмне забезпечення, але і персонал

Сьогодні підбір персоналу в банк набагато складніше, ніж рік тому. Залишилося менше половини банків. Відсутність довіри, високі податки, регуляція, фінмоніторинг і інші чинники, зменшують джерела заробітку банку. У розрахунково-касовому все менше "касового", а розрахункове обслуговування поглинають IT технології.
Залишається головне джерело - кредити.
Кого кредитувати? У вільних нішах активні конкуренти. У малому бізнесі, це каси взаємодопомоги. В середньому бізнесі, і стартапах - ризикові капіталісти. У великому - іноземні банки.
Але можна скористатися "ефективністю" державних та іноземних банків (а це - дві третини всіх банків), поки вони не налаштували взаємодію ШІ (Штучний інтелект) з кредитними ризиками.
У Державних банків (а це близько 60% усіх кредитів країни) - 70% неробочих кредитів. У іноземних банків (а це 30% всіх кредитів країни) - 45% неробочих кредитів.
Та й вимоги до персоналу швидко змінюються. Зростання ІТ технологій (вже відкрито відділення без працівників в Приваті) додає ІТ-людино-години, а значить і компетенції. Звільнена ніша "кишенькових" (ред .: "банки обслуговують свою корпорацію") банків, вимагає галузеві компетенції. Отже - треба оновлювати не тільки програмне забезпечення, але і персонал.
Звертайтеся, і ми Вам в цьому допоможемо.

Go to top