Підбір персоналу
Підбір персоналу

Ми пропонуємо 2 варіанти пошуку і підбору кандидатів:

• Активний пошук та підбір персоналу;
• Підбір персоналу з Бази КБП.

Сьогодні цінні кадри стають головним об'єктом інвестицій.

Активний пошук та підбір персоналу

• Пропозиція профільним кандидатам, з компаній, які цікавлять клієнта;
• Використання наших контактів в різних компаніях і банках, для пошуку кандидатів;
• Оцінка та відбір кадрів за допомогою професійного інтерв'ю;
• Представлення кандидатів клієнту за підсумками проведеного інтерв'ю;
• Участь в інтерв'ю претендентів з клієнтом (за бажанням клієнта);
• Збір рекомендацій.

Підбір персоналу з Бази КБП

Кадрова Банківська Програма більше 20-ти років виконує професійний пошук кадрів. У нас є напрацьована база кандидатів, в наступних областях:
• Банки;
• фінанси і бухгалтерський облік;
• Інформаційні технології;
• Телекомунікації;
• Офісне адміністрування та ін.

Ми будуємо довгострокові відносини з нашими кандидатами, підтримуємо з ними регулярний контакт і постійно оновлюємо їх особисті професійні дані. Завдяки цьому ми можемо швидко підібрати початківців і досвідчених фахівців, менеджерів середньої та вищої ланки, а також керівників.

Після підтвердження готовності розглянути Вашу пропозицію про роботу, ми надамо Вам резюме кандидатів з бази КБП - більше 100 000 досвідчених і кваліфікованих фахівців. Цих кандидатів вже проінтерв'ювали і вони оцінені нашими консультантами. За Вашим бажанням, ми так само можемо здійснити пошук і підбір персоналу з інших популярних кадрових ресурсів.

Підбір IT персоналу
Підбір IT персоналу

Ми за підбір IT персоналу, який знає, як застосувати потрібні вашій компанії технології. Підберемо Вам кращих IT-фахівців для роботи на постійній, чи тимчасовій основі.

Рекрутингова агенція Кадрова Банківська Програма має необхідний досвід і ресурси, щоб розвивати відносини з кращими професіоналами на ринку IT.

Оновити персонал не менш важливо, ніж software або залізо.

Підбір IT персоналу вимагає знання вектора змін.
Нещодавно Junior використовували Report орієнтовані і form орієнтовані мови програмування, щоб отримувати дані з баз даних, які не мають RDBMS, не реляційних, і не SQL. Senior знали основи операційних систем і програмували в COBOL або APL. Сьогодні немає ні Junior, ні Senior фахівців.
Пізніше, під час переходу від (Computer) Systems Engineers до ІТ-фахівців, застаріли посади Analyst, Programmer і Tester. Вони були замінені Архітектором, Розробником і QA Engineer.
Потім Архітекторів розділили на Архітекторів рішень (відповідали за створення всього бізнесу), і Technical Architects (відповідали за створення окремих частин).
Тепер Архітекторів замінили Digital Industrialists, Розробників - Data Scientists, а QA Engineer - Data Engineers.
R-мова і Python пішли в минуле.
Фахівці вже не претендують на знання Windows 7, Unix shell script, Oracle 8 DBA certified, SQL, Pro-C, VB, JSP, J2EE or Sun certified Applet administrator.
Якщо раніше працювали в Oracle 10.7 або SAP R3, то тепер - в хмарних AWS, GCP, Azure and Watson.

Підбір персоналу банку
Підбір персоналу банку

 Якщо Ви шукаєте талановитих і досвідчених фахівців в області фінансів, інвестицій і бухгалтерського обліку, довірте це Кадрової Банківської Програмі.
Ми маємо найбільшу експертизу підбору персоналу в областях: Банки, Фінанси, Бухгалтерський облік, Страхування і Інвестиції. Наші консультанти мають профільну освіту і досвід підбору персоналу у відповідній області.
Потрібен співробітник на проект, на неповний або повний робочий день, на постійну або тимчасову роботу, ми - за підбір персоналу швидко, і точно Вашим вимогам.

Треба оновлювати не тільки програмне забезпечення, але і персонал.

Сьогодні підбір персоналу в банк набагато складніше, ніж рік тому. Залишилося менше половини банків. Відсутність довіри, високі податки, регуляція, фінмоніторинг і інші чинники, зменшують джерела заробітку банку. У розрахунково-касовому все менше "касового", а розрахункове обслуговування поглинають IT технології.
Залишається головне джерело - кредити.
Кого кредитувати? У вільних нішах активні конкуренти. У малому бізнесі, це каси взаємодопомоги. В середньому бізнесі, і стартапах - ризикові капіталісти. У великому - іноземні банки.
Але можна скористатися "ефективністю" державних та іноземних банків (а це - дві третини всіх банків), поки вони не налаштували взаємодію ШІ (Штучний інтелект) з кредитними ризиками.
У Державних банків (а це близько 60% усіх кредитів країни) - 70% неробочих кредитів. У іноземних банків (а це 30% всіх кредитів країни) - 45% неробочих кредитів.
Та й вимоги до персоналу швидко змінюються. Зростання ІТ технологій (вже відкрито відділення без працівників в Приваті) додає ІТ-людино-години, а значить і компетенції. Звільнена ніша "кишенькових" (ред .: "банки обслуговують свою корпорацію") банків, вимагає галузеві компетенції. Отже - треба оновлювати не тільки програмне забезпечення, але і персонал.
Звертайтеся, і ми Вам в цьому допоможемо.

Підбір HR - персоналу
Підбір HR - персоналу

 Наші консультанти, займаються пошуком і підбором персоналу саме в даному напрямку і мають велику експертизу в даній області, що дозволяє оперативно представляти кращих кандидатів. Ми постійно поповнюємо базу кандидатів і відстежуємо всі тенденції ринку праці.

Хороший HR - половина команди.

 Хоча, сьогодні, тільки банківські HR-директора залучені в процес прийняття управлінських рішень. Вони включаються в Правління банку, з правом голосу. І тільки в банках грейдерування та оцінка ефективності роботи персоналу (KPI's) приносить реальні плоди. Ми бачимо, як цей досвід активно переймають інші галузі. 

Ми спеціалізуємося на підборі персоналу у наступних напрямках:
• Директор з персоналу;
• Підбір персоналу;
• Навчання та розвиток;
• Компенсації та пільги;
• Кадрове адміністрування.

Підбір юристів і адвокатів
Підбір юристів і адвокатів

Наші консультанти, займаються пошуком і підбором персоналу саме в даному напрямку і мають великий експертизою в даній області, що дозволяє оперативно представляти кращих кандидатів. Ми постійно поповнюємо базу кандидатів і відстежуємо всі тенденції ринку праці.

Ми успішно підбираємо персонал за такими напрямками:

• Комерційне право;
• Корпоративне право;
• Банківська право;
• Трудове право.

Гарний юрист - половина прибутку.

 Банківські юристи, мають мабуть найбільшу кількість позитивних судових рішень. Вони включаються в Правління банку, з правом голосу. Їх досвід знаходить все більше застосування в інших галузях. 

Підбір персоналу з Бази КБП
Підбір персоналу з Бази КБП

Кадрова Банківська Програма більше 20-ти років виконує професійний пошук і підбір персоналу. У нас є напрацьована база кандидатів, в наступних областях:

- банки;
- фінанси і бухгалтерський облік;
- інформаційні технології;
- телекомунікації;
- офісне адміністрування та ін.

Сьогодні цінні кадри стають головним об'єктом інвестицій.

Ми будуємо довгострокові відносини з нашими кандидатами, підтримуємо з ними регулярний контакт і постійно оновлюємо їх особисті професійні дані. Завдяки цьому ми можемо швидко підібрати початківців і досвідчених фахівців, менеджерів середньої та вищої ланки, а також керівників.

Після підтвердження готовності розглянути Вашу пропозицію про роботу, ми надамо Вам резюме кандидатів з бази КБП - більше 100 000 досвідчених і кваліфікованих фахівців. Ці кандидати вже проінтерв'ювали і оцінені нашими консультантами. За Вашим бажанням, ми так само можемо здійснити пошук і підбір персоналу з інших популярних кадрових ресурсів.

Go to top